«Ніч доступного кіно»: часті запитання
Як проходить «Ніч доступного кіно»?

Ви дивитеся фільм зі звукоописом, а потім, якщо хочете, обговорюєте його з іншими глядачами й глядачками. До бесіди майже завжди долучається спеціальний гість або гостя — наприклад, актор_ка чи режисер_ка, якому_якій можна ставити запитання. Усе це відбувається онлайн.
Як часто влаштовують покази?

«Ночі доступного кіно» проходили з 5 травня по 15 серпня у 2020 році. Щодватижні в суботу о 21:00 або 20:00 розпочинався перегляд фільму, а одразу після — онлайн-конференція. Наразі покази не проходять, але ми плануємо відновити традицію.
Які фільми дивляться на онлайн-показах?

Абсолютно різні! Від комедій та еротичних драм до короткометражок на тему сучасного мистецтва або документалок про АТО. Список фільмів, які ми переглянули під час Ночей Доступного Кіно, Ви знайдете тут.
Чи потрібно щось встановити, аби відвідати показ?

Ви дивитеся фільм на нашому сайті відразу зі звукоописом. Проте щоб вийти на аудіо- чи відеозв'язок, потрібно мати налаштований додаток Zoom.
Як долучитися до показу?

Хоча зараз покази не проходять, у разі їхнього відновлення ми можемо Вас повідомити. Для цього долучіться до Спільноти — угрупування всіх, кому цікаве доступне кіно. Відтак Ви зможете не тільки брати участь у показах, а й дізнаватиметься про них найраніше, отримуючи анонси на особисту пошту.

Долучитися до Спільноти можна двома шляхами:
1) заповнити анкету тут;
2) або заповнити ту ж анкету в листі-запрошенні, який Вам може переслати учасник чи учасниця Спільноти.
Я заповнил(-а) анкету. Що далі?

На вказану Вами пошту приходитимуть листи з повною інформацією про покази.
1) У четвер (за тиждень до події) прийде анонс фільму із реєстраційною анкетою. Саме цей лист Ви можете переслати всім, хто цікавиться доступним кіно.
2) У наступний четвер (за два дні до події) прийде лист із кнопкою підтвердження. Натисніть її, якщо впевнені, що долучитеся до перегляду.
3) Якщо Ви натиснули кнопку, у суботу (в день події) прийде лист із двома посиланнями: на фільм і на обговорення. Обидва будуть активними лише під час показу, тому Ви не зможете переглянути фільм в інший день.
Якщо Ви не знайшли відповіді на своє запитання на цій сторінці, залиште його у цій формі. Ми залюбки допоможемо!
Потрібна допомога?
.