Ніч доступного кіно #9
Організатори: ГО «Боротьба за права», «Доступне Кіно»

Звукоописи до фільмів створила агенція «Доступне Кіно» за підтримки Українського культурного фонду.
Подію організовано у рамках проекту «Кіно для незрячих та нечуючих людей» за підтримки програми Європейського Союзу «Дім Європи».
Що дивилися?
Коли?
Як саме?
Короткометражні фільми режисера Тарася Дроня:

1. «Чорногора»
Дванадцятирічний Юрко живе в далекому гірському селищі удвох із мамою. Жінка не наважується сказати синові, що тато, який поїхав на заробітки в Польщу, не збирається повертатися. Ця травматична для хлопця нестача візуалізується в батьковому авто, що стоїть покинутим на подвір'ї. Боротьба за вантажівку перетворюється на історію дорослішання.

2. «Остап»
Документальна картина «Остап» — емоційна та актуальна сьогодні історія про звільнення тяжкопораненого героя АТО з полону; про психологічні тортури, які переживають родини бранців. У фільмі представлений епізод життя двох братів: Володимир удома у Львові, а Остап — у лікарні в Донецьку, полонений після боїв за аеропорт. Чи судиться братам побачитися знову?

3. «Доторкнись і побач»
Одиннадцятирічна Оленка від народження не бачить. Її найбільша мрія — дізнатися, як виглядає світ. Цю мрію розділяють і її батьки, тож сім'я збирає гроші на операцію. І от коли потрібна сума майже на руках, виявляється, що нею можна допомогти ще одній дитині. Але коштів вистачить лише на одного... Що оберуть батьки — повернути зір доньці чи врятувати життя незнайомого хлопчика?
29 серпня 2020. Перегляд фільму розпочали о 20:00, а обговорення – о 21:20.
Усі зареєстровані учасники й учасниці отримали посилання на веб-сторінку зі стрічками та на Zoom-конференцію, де пройшло обговорення. До нього долучилися всі, хто бажав обмінятися думками про фільми.
Був (була) на цьому показі?
Оціни його!
Сподобалось
Не сподобалось