Ніч доступного кіно #7
Організатори: ГО «Боротьба за права», «Доступне Кіно», Arthouse Traffic, MEGOGO

Звукоопис до фільму створила агенція «Доступне Кіно» за підтримки Українського культурного фонду.
Подію організовано у рамках проекту «Кіно для незрячих та нечуючих людей» за підтримки програми Європейського Союзу «Дім Європи».
Що дивилися?
Коли?
Як саме?
Спеціальна гостя
Ігрову драму «Донбас» режисера Сергія Лозниці.

Фільм складається із 13 епізодів, які перетікають один в одного. Їхня загальна тема — найогидніші та найабсурдніші прояви русифікації в Україні. Усі історії засновані на роликах із YouTube, що їх знімали учасники та свідки реальних подій. Емоції від фільму можна описати такими словами: так смішно, що навіть сумно, і так сумно, що навіть смішно.
1 серпня 2020. Перегляд фільму розпочали о 20:00, а обговорення – о 22:15.
Усі зареєстровані учасники й учасниці отримали посилання на веб-сторінку зі стрічкою та на Zoom-конференцію, де пройшло обговорення. До нього долучилися всі, хто бажав обмінятися думками про фільм, а також почути унікальну інформацію від спеціальної гості.
З нами була по-справжньому особлива гостя — заслужена артистка України Олена Хижна, яка виконала одну з найяскравіших ролей у стрічці (бандерша). Олена привідкрила завісу закулісних таємниць і допомогла нам знайти відповідь на одвічне запитання «що хотів сказати автор?»
Був (була) на цьому показі?
Оціни його!
Сподобалось
Не сподобалось