Ніч доступного кіно #4
Організатори: ГО «Боротьба за права», «Доступне Кіно», DZIDZIOFILM
Партнери: Takflix.com — платформа українських фільмів

Звукоописи до фільмів створила агенція «Доступне Кіно» за підтримки Українського культурного фонду.
Подію організовано у рамках проекту «Кіно для незрячих та нечуючих людей» за підтримки програми Європейського Союзу «Дім Європи».
Що дивилися?
Коли?
Як саме?
Спеціальні гості
Короткометражні фільми DZIDZIO:

1. «Лист до Миколая»
Напередодні Дня святого Миколая стається диво. У сільській хаті Дзідзя з'являється ніхто інший, як сам Миколай. Чим закінчиться святкова історія? І чи справді Дзідзьо з Миколаєм двоюрідні брати?

2. «Ангели чудяться»
Як і безліч українців і українок, на Рідзво Дзідзьо, Лесик і Юлік ідуть колядувати. От тільки гроші вони збирають не зовсім чесно... Яке покарання отримає трійця за свою хитрість?

3. «Я їду до мами»
До образу своєї мами Дзідзьо звертається у багатьох роботах. Але ніхто не знав, що історія про те, як вона мусила залишити сім'ю та оселитися у Португалії — реальна! Презентувавши пісню «Я їду до мами», команда DZIDZIO зняла й кліп. Це історія з життя із хеппі ендом, у якій троє друзів — Лесик, Юлік і Надя — допомагають Дзідзьові поїхати у Португалію до мами.

4. «Марсік»
Зав'язку фільму описує сам Дзідзьо в однойменній пісні:
«Ішов собі по вулиці і на бабів дивився,
А чуть мені на бошку зореліт не приземлився.
Як я вірив в ГМО, але не вірив в НЛО,
Та звідтам вилізло таке, шо просто ого-го...»
Чим завершиться зустріч Дзідзя з інопланетянином?

20 червня 2020. Перегляд фільмів розпочали о 20:30, а обговорення – о 22:00.
Усі зареєстровані учасники й учасниці отримали посилання на веб-сторінку зі стрічками та на Zoom-конференцію, де пройшло обговорення. До нього долучилися всі, хто бажав обмінятися думками про фільми, а також почути унікальну інформацію від спеціальних гостей.
Показ відбувся в компанії самого DZIDZIO (Михайла Хоми)! Долучилися також представники Державного агентства України з питань кіно, Підкомітету у сфері кінематографу та реклами, Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики Верховної Ради України.
Був (була) на цьому показі?
Оціни його!
Сподобалось
Не сподобалось